BANNER1
BANNER2-1
BANNER3

Qendra e produkteve

Prodhues, Kompani Tregtare, Distributor/Shitës me shumicë

Mirë se vini në DAMAITE

Prodhues, Kompani Tregtare, Distributor/Shitës me shumicë

Shenzhen Damaite Technology Co., Ltd. ka mbi pesëmbëdhjetë vjet përvojë në baterinë e laptopëve dhe pajisjet e veshura, një ndërmarrje udhëheqëse e teknologjisë së lartë e specializuar në Kërkim dhe Zhvillim, projektim, prodhim, përmirësim teknologjik, shitje dhe shërbim të baterive të laptopëve.

Me aftësinë tonë prodhuese, ne jemi në gjendje të ofrojmë zgjidhje me një ndalesë për projektet OEM/ODM nga Burimi, zhvillimi i mostrës, prodhimi masiv, kontrolli i cilësisë deri në shpërndarje.

Mësoni më shumë +
about_img
 • about_icon_1
  Madhësia e fabrikës
  -
 • about_icon_1
  Punëtorët e kualifikuar
  -
 • about_icon_1
  Linja e avancuar e prodhimit
  -
 • about_icon_1
  Kapaciteti mujor i prodhimit për bateri litium
  -
 • about_icon_1
  Shitjet në 2021 (milion)
  -

Aplikacionet tona

Prodhues, Kompani Tregtare, Distributor/Shitës me shumicë
Aplikacionet

Bateria e fshesës me korrent

Bateria e telefonit

Bateria e telefonit

Bateria e laptopit

Bateria e laptopit

Ngarkuesin e baterisë

Ngarkuesin e baterisë

Bateri 18650

Bateri 18650

Bateria e veglave elektrike

Bateria e veglave elektrike

pse na zgjodhet ne

Ne kemi departament profesional R&D, baza prodhimi të klasit të lartë dhe pajisje testimi për të siguruar një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë, ekipi profesional i teknologjisë është në gjendje t'u ofrojë klientëve tanë mbështetje fleksibël dhe profesionale.

Sigurimi i cilësisë

Takoni ekipet tona me përvojë dhe profesionale Shenzhen Damaite Technology Co., Ltd. Së bashku me stafin e saj i përmbahen gjithmonë parimit të kredisë së pari, cilësisë së lartë dhe shërbimit të vëmendshëm.

Shërbimi me një ndalesë

Me aftësinë tonë prodhuese. Ne jemi në gjendje të ofrojmë zgjidhje me një ndalesë për projektet OEM/ODM nga ndihmesa, zhvillimi i mostrës, prodhimi masiv, kontrolli i cilësisë deri në dorëzim.

Fabrika e pavarur

Fabrika me dysheme deri në 2000㎡me 8 linja prodhimi të avancuara mund të prodhojë bateri 200000 komplete/muaj dhe afro 200 punonjës janë teknikë me përvojë dhe punëtorë të kualifikuar.

Sigurimi i cilësisë

Sigurimi i cilësisë

Shërbimi me një ndalesë

Shërbimi me një ndalesë

Fabrika e pavarur

Fabrika e pavarur

Lajmet tona

Prodhues, Kompani Tregtare, Distributor/Shitës me shumicë
Bateria e zëvendësueshme e laptopit A1322

Bateria e zëvendësueshme e laptopit A1322

Bateria e laptopit A1322 është një bateri litium-jon e fuqishme dhe jetëgjatë e krijuar për laptopët Apple MacBook Pro.Ka aftësinë për të mbajtur deri në 10 orë karikim, duke e bërë atë të përsosur për përdoruesit që duhet të qëndrojnë produktiv në lëvizje.A1322 gjithashtu përmban një tregues të integruar të energjisë LED ...

Dritat në lagjet e varfëra në Indi, nga bateritë e ricikluara të laptopëve

Dritat në lagjet e varfëra në Indi, nga bateritë e ricikluara të laptopëve

Laptopi juaj është partneri juaj.Mund të punojë me ju, të shikojë drama, të luajë lojëra dhe të trajtojë të gjitha lidhjet që lidhen me të dhënat dhe rrjetin në jetë.Dikur ishte terminali i jetës elektronike të shtëpisë.Pas katër vitesh, gjithçka po ecën ngadalë.Kur trokitni gishtat dhe prisni faqen e internetit...

Nuk mund të rimbushet bateria e laptopit në dimër?Kjo do ta zgjidhë problemin!

Nuk mund të rimbushet bateria e laptopit në dimër?Kjo do ta zgjidhë problemin!

A i frikësohen edhe laptopët të ftohtit?Kohët e fundit, një mik tha se laptopi i tij ishte "i ftohtë" dhe nuk mund të karikohej.Si eshte puna?Pse është e lehtë të kesh probleme me bateritë e ftohta?Arsyeja pse kompjuterët apo celularët janë të prirur ndaj problemeve në mot të ftohtë është se sot...

“Ne jemi në gjendje të ofrojmë zgjidhje me një ndalesë për projektet OEM/ODM!”